Feladatok

  • Automatizálási, villamos berendezésgyártási és kivitelezési projektek szervezése és irányítása
  • Vevői igény felmérése mind szakmai mind üzleti szempontból
  • Ajánlati dokumentációk készítése és az értékesítési folyamat támogatása
  • Költség- és időtervek elkészítése és nyomon követése
  • Vevőkkel és beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Tervezők, kivitelezők, programozók koordinálása
  • Alvállalkozók koordinálása a tervezés és kivitelezés során
  • Beüzemeléseken való aktív és hatékony részvétel
  • Projekt dokumentációk elkészítése és karbantartása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki/villamosmérnök végzettség
  • Igényes magas minőségű önálló munkavégzés
  • Legalább 1-3 éves tapasztalat projektvezetésben
  • Legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Kommunikáció képes angol nyelvismeret
  • Jó kommunikációs képesség, határozott fellépés
  • Projektszemléletű gondolkodás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rugalmasság, megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, prémium
  • Innovatív vállalati kultúra, folyamatos növekedés
  • Csapatunk támogató közösség, vezetőink rugalmasak
  • Cégünk értékrendjében a jól szervezettség kiemelkedő figyelmet kap
  • Kötetlen, rugalmas munkaidő
  • Szakmai támogatás és fejlődési lehetőség, anyagi megbecsülés
  • Céges autó
  • Céges laptop, telefon
  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • Fiatalos, összetartó, szakmailag magas szinten képzett csapat
  • Modern irodai környezet, rekreációs szobával

Előnyként értékeljük

  • PLC programozási ismeretek: Schneider, Rockwell, Siemens
  • Tervező szoftverek ismerete: EPLAN/AUTOCAD

JELENTKEZZEN HOZZÁNK!

Munkavégzés helye: Hódmezővásárhely központtal, az ország területén! Várjuk pályakezdők jelentkezését is!

Szeretnék jelentkezni

Kérjük töltse ki az alábbi űrlapot, lehetőség szerint önéletrajzzal együtt. Amennyiben technikai hibát észlel, kollégáink közvetlenül elérhetőek az alábbi telefonszámon is: +36/62-647-065 vagy az alábbi e-mail címen: info@promir.hu

Kérjük valós adatokat adjon meg, hogy válaszunk célba érhessen. Az önéletrajz maximális mérete 5Mb lehet.