Feladatok

  • Villamos elosztószekrények összeszerelése terv alapján
  • Helyszíni kivitelezés (kábelezés, tálcázás)
  • PLC rendszerek telepítése és karbantartása
  • Villamos hiba keresés, elhárítás
  • Kivitelezés koordinálása, csapat irányítása

Elvárások

  • Villamosipari területen szerzett technikusi vagy szakmunkás végzettség
  • Elektromos kapcsolási rajz olvasása
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kreativitás, rugalmasság, pozitív hozzáállás

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, változatos munka, szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet, modern munkafeltételek
  • Csapatban való együttműködés
  • Versenyképes jövedelem

Előnyként értékeljük

  • Egyedi berendezések elektromos összeszerelésében szerzett tapasztalat
  • Automatizálás területén szerzett tapasztalat
  • Csapatban való gondolkodás

JELENTKEZZEN HOZZÁNK!

Munkavégzés helye: Hódmezővásárhely központtal, az ország területén! Várjuk pályakezdők jelentkezését is!

Szeretnék jelentkezni

Kérjük töltse ki az alábbi űrlapot, lehetőség szerint önéletrajzzal együtt. Amennyiben technikai hibát észlel, kollégáink közvetlenül elérhetőek az alábbi telefonszámon is: +36/62-647-065 vagy az alábbi e-mail címen: info@promir.hu

Kérjük valós adatokat adjon meg, hogy válaszunk célba érhessen. Az önéletrajz maximális mérete 5Mb lehet.